Święto Patrona / Ślubowanie kl. I

18.10.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

20 października 2022 r.

Święto Patrona

i Ślubowanie Klas Pierwszych

Plan uroczystości:

·       godz. 8.00  – Msza Święta z udziałem Pocztu Sztandarowego

Po Mszy św. przejście z wychowawcami do budynku szkoły;

·       godz. 9.15 – Ślubowanie Klas Pierwszych (uczniowie kl. I – III) – aula widowiskowa, następnie kl. I – spotkanie w klasach, kl. II – III – „kremówka z Patronem”;

·       godz. 9.15 – „kremówka z Patronem” – spotkanie w klasach (klasy IV – VIII);

·       godz. 10.15 – Akademia z okazji Święta Patrona (uczniowie kl. IV – VIII) – aula widowiskowa;

·       godz. 11.30 – 13.30  – dyskoteka szkolna/ gry i zabawy integracyjne (foyer) – dla chętnych.

 

Opieka nad uczniami:

kl. 1a – p. Magdalena Podsiadło – sala 107

kl. 1b – p. Agnieszka Rutka – sala 106

kl. 1c – p. Aneta Krasek, p. Piotr Skóra – sala 110

kl. 2a – p. Anna Lenda, p. Alina Nowak – sala 112

kl. 2b – p. Nikola Miklaś, p. Jolanta Zelman-Pilch – sala 111

kl. 3a – p. Małgorzata Hujdus, p. Lucyna Sikora – sala 102

kl. 3b – p. Iwona Ptak, p. Maria Ścibor – sala 103

kl. 3c – p. Katarzyna Matoga, p. Grzegorz Ćwierz – sala 101

kl. 4a – p. Anna Kubicka, p. Justyna Tafel – sala 211

kl. 4b – p. Elżbieta Klimek-Piwowarczyk, p. Renata Starmach – sala 121

kl. 4c – p. Maria Dąbrowska-Piwowarczyk, p. Ewa Tkaczyk – sala 221

kl. 5a – p. Emilia Wójcicka, p. Katarzyna Starzak – sala 223

kl. 5b – p. Krystyna Kowal-Gruchała, p. Beata Ślęczka, p. Lidia Żuławińska – sala 214

kl. 5c – p. Małgorzata Chanek, Alicja Wątor – sala 239

kl. 6a – p. Marzena Mikołajczyk, p. Agnieszka Zagórska  – sala 209

kl. 6b – p. Lucyna Sławińska-Targosz, p. Magdalena Nowak – sala 204

kl. 6c – p. Beata Słoboda – Kasza, p. Tomasz Trojan – sala 220

kl. 6d – p. Elżbieta Kołdras, p. Agnieszka Ruman-Głuszko – sala 215

kl. 7a – p. Iwona Szybowska, p. Józefa Szewczyk – sala 212

kl. 8a – p. Alicja Żołnierczyk, p. Małgorzata Raszewska – sala 203

kl. 8b – p. Lidia Bełko, p. Bogumiła Filipowska – sala 201

kl. 8c – p. Małgorzata Maniecka, p. Agata Materna – sala 222

 

odwóz – w stronę Kornatki (z ul. Szkolnej) – godz. 13.50.

Nasi partnerzy
Skip to content