„Świat wokół mnie”

08.04.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  pt. „Świat wokół mnie”

W dniu 20.03.2018 r. w Liceum Plastycznym  im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu odbyło się uroczyste wręczenie nagród podczas wernisażu pokonkursowego prac  IV edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  pt. „Świat wokół mnie”. Komisja konkursowa oceniała prace w kategoriach: malarstwo, rysunek, fotografia i grafika. Z naszej szkoły  laureatami zostali: Weronika Antusiak – Grand Prix, Aleksandra Wójtowicz – II miejsce, Weronika Kowalik- III miejsce,  Katarzyna Horabik – wyróżnienie i Szymon Wiekierak – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy MŁODYM ARTYSTOM wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

W wiśnickim „Plastyku” był to również Dzień Otwarty – można było zwiedzić szkołę, zobaczyć jak wygląda  artystyczna praca twórcza, spróbować swoich sił. Podziwialiśmy prace różnych specjalizacji: tkaniny artystycznej, ceramiki artystycznej, fotografii i renowacji elementów architektury.

Nauczyciele plastyki

Warto sprawdzić
Skip to content