Sukces naszych szczypiornistów

03.03.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Sukces naszych szczypiornistów !!!

W dniach 19 i 21 lutego br. w naszej szkole odbyły się zawody piłki ręcznej na szczeblu powiatowym. Nie zabrakło i naszych drużyn na tych zawodach. Drużyna dziewczęca, pod opieka pani Agaty Materny, w składzie: Julita Chlebda 3c, Natalia Głuś 3c, Nikola Kasprzyk 3d, Julia Klimek 3a, Weronika Kordula 3d, Emilia Małż 3d, Julia Opiela 7a, Oliwia Płachta 3d, Martyna Płatek 3c, Zuzanna Ptak 7a, Natalia Świebocka 3d, po walecznych meczach zajęła piąte miejsce. Mimo, że nie udało sie zająć miejsca na podium, możemy być dumni z naszej drużyny. Dziewczęta pokazały, że piłka ręczna nie jest im obca przegrywając z klubową drużyną z Sułkowic tylko dwoma bramkami. Dumą naszą okazali się nasi chłopcy, którzy zajęli pierwsze miejsce. Reprezentowali nas: Alan Boczoń 3b, Krystian Flak 3f, Michał Gniadek 3d, Filip Kania 3a, Kacper Kęsek 3d, Bartosz Kica 3c, Dariusz Kochan 3b, Kacper Kral 3f, Karol Piwowarczyk 3d, Karol Kudlik 8a, Kamil i Krystian Ładyga 3b, Mikołaj Puchała 8a. Drużynie pana Tomasza Trojana gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu rejonowym !!!

Ze sportowym pozdrowieniem!

Dumni nauczyciele wychowania fizycznego

Warto sprawdzić
Skip to content