„SUKCES NASZYCH SZACHISTÓW”

30.05.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

„SUKCES NASZYCH SZACHISTÓW”

Dnia 28 maj br. w Myślenicach odbyły się, już po raz dziesiąty „Szachowe Mistrzostwa Powiatu Myślenickiego Szkół i Przedszkoli”. Nie zabrakło i naszej obecności na turnieju. Naszą szkołę reprezentowała wspaniała dziesiątka w składzie: Górnisiewicz Zuzanna kl. 4a, Szlósarczyk Hubert kl.7b, Salawa Wiktor kl.3b (gimnazjum), Pawłowski Kamil kl. 4a, Maniecki Michał kl.7b, Siatka Alan kl. 4a, Filutowski Miłosz kl.4c, Kabaja Krystian kl.1a, Szlósarczyk Mikołaj kl.1a, Bajer Tomasz kl.5b. Nasi uczniowie odnieśli sukces zajmując III miejsce drużynowo. Natomiast indywidualnie, najlepsi okazali się: Kamil Pawłowski zajął I miejsce, Tomasz Bajer II miejsce, Zuzanna Górnisiewisz III miejsce, IV miejsce Hubert Szlósarczyk, V miejsce Miłosz Filutowski.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szachowych !!!

Z „matowym” pozdrowieniem:Agata Materna

Warto sprawdzić
Skip to content