Spotkanie Wolontariatu „Lolek”

07.09.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Zaczynamy!
Rozpoczął się nowy rok szkolny, a zatem czas kolejnych spotkań wolontariatu „Lolek”. W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne informujące o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Każdy wolontariusz otrzymał karteczkę z pierwszym zadaniem wolontariusza. W tym roku zadania te będą towarzyszyły nam na każdym spotkaniu. Chcemy działać i zarażać swoim zaangażowaniem innych  Pierwszym pomysłem było powstanie wolontariatu dla klas młodszych, a także powołanie Rady Wolontariatu. W skład rady weszli:
❤️ Julia Klimek, Wiktoria Błaszczyk – klasy III
❤️ Julia Piwowarczyk, Julianna Gunia – klasy VII
❤️ Ola Mazur, Wiwiana Ferdek – Klasy VII
❤️ Anna Kołdras, Marysia Hujdus – klasy V
❤️ Klaudia Jasek, Kamila Krogulska – gazetka wolontariatu
❤️ Sylwia Kołodziejczyk, Agnieszka Misior, Natalia Kołodziej – kronika wolontariatu

Przed nami wiele wydarzeń i wiele wspaniałych chwil! Już teraz przygotowujemy się do Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, które odbędzie się 22 września. Następnym wydarzeniem, w którym zaangażujemy się pomocą będzie 16 października, czyli obchody 40. rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Zaraz po tym wydarzeniu czeka nas ambitny czas przygotowań Święta Patrona, który przypada na 22 października.

To tylko wstępny zarys tego co przed nami… Serdecznie dziękujemy za obecność i zaangażowanie każdego z Was! ?

Warto sprawdzić
Skip to content