Spotkanie wolontariatu „Lolek”

17.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Informacje

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczynamy grudzień! A z nim wiele nowych inicjatyw, o których mówiliśmy na dzisiejszym spotkaniu wolontariatu „Lolek”.

Postanowiliśmy troszeczkę rozbudować w naszej szkole zbiórkę żywności i szczególnie o nią zadbać w następnym tygodniu. Oprócz tego zakończyliśmy „Marzycielską Pocztę” w pełni, ponieważ kartki dostały dostarczone do Poczty Polskiej, a stamtąd prosto do rąk naszych przyjaciół  Za dwa tygodnie rozpoczynamy Zbiórkę żywności w punktach rozłożonych po całej Gminie – każdy wolontariusz zdeklarował się w jakim czasie będzie pomagał podczas zbiórki. Nasz wolontariat pomoże także podczas Finału Szlachetnej Paczki w rejonie Dobczyce. Tak, więc jest co robić! 

A tymczasem… zajmujemy się prezentami dla chorych z naszego rejonu, których za niedługo będziemy odwiedzali. Olbrzymią radością dla każdego z nas jest to, że na każdym wolontariacie jest nas coraz więcej! Dziękujemy za poświęcony czas i za głowy pełne pomysłów! 

Zachęcamy do dołączenia do grona wolontariuszy oraz do zaglądania do zakładki wolontariatu

Warto sprawdzić
Skip to content