Ślubowanie uczniów klas I, IV, VII oraz nowego SU

22.10.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Uroczystości

20 października to bardzo ważna data dla uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści w galowych strojach niecierpliwie oczekiwali na moment, kiedy Pan Dyrektor wypowie do każdego z nich słowa „Pasuję Cię na ucznia” zaznaczając symbolicznym ołówkiem przynależność do naszej społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach.

Na moment ślubowania oczekiwali także nowi członkowie SU oraz czwartoklasiści i siódmoklasiści, którzy od tego roku rozpoczęli naukę w naszej szkole. Ich przedstawiciele w bardzo podniosłej atmosferze złożyli uroczyste ślubowanie.

Uczniowie klas pierwszych z rąk swoich wychowawców i Pana Dyrektora otrzymali pamiątkowe dyplomy, a publiczność nagrodziła naszych nowych uczniów gromkimi brawami. Na zakończeniu odśpiewaliśmy wspólnie radosną piosenkę dla naszego patrona św. Jana Pawła II, a następnie wszyscy udali się ze swoimi wychowawcami i rodzicami do klas.

Dla uczniów pierwszoklasistów w klasach czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz wychowawców. Serdecznie dziękujemy!

Zakończeniem uroczystości były zabawy integracyjne dla wszystkich pierwszaków.

Gratulujemy Rodzicom wspaniałych dzieci, Wychowawcom niezapomnianych uczniów, a Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i ogromu radości w murach naszej szkoły. Cieszymy się, że z nami jesteście! 🙂Zdjęcia z wydarzenia: https://www.facebook.com/pg/sp2dobczyce/photos/?tab=album&album_id=1914225498896884

Warto sprawdzić
Skip to content