„Rządzimy” pod koszem

03.12.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W tym tygodniu w naszej szkole odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach które odbyły się we wtorek [29.11] rywalizowali uczniowie i uczennice klas VII i VIII

Drużyna dziewcząt w składzie: Pudlik Anna, Bieniek Laura, Wożniak Emilia, Hyży Nadia, Piwowar Paulina, Ćwierz Sara, Drozdowicz Anna, Olesek Natalia, Hojna Anna, Grzegorzak Mariola, zajęła drugie miejsce w turnieju.🏆🥈

 A chłopcy w składzie : Stoch Jakub, Żuławiński Szymon , Rutka Maksymilian, Gałka Bartosz, Domagała Kacper, Spytek Hubert, Maniecki Dawid, Kuc Bartosz, Kapera Sebastian, Sewiło Artur, Mleczko Jarosław, Majer Leon pierwsze miejsce.🏆🥇

Klasyfikacja końcowa turnieju: 

Dziewczęta: 

1. SP Brzączowice 

2. SP 2 Dobczyce 

3. SP 1 Dobczyce 

4. SP Kornatka

Chłopcy: 

1. SP 2 Dobczyce 

2. SP Stadniki 

3. SP Brzączowice 

4. SP 1 Dobczyce 

5. Kornatka

W czwartek [01.12] rywalizowali uczniowie i uczennice klas V- VI .Drużyna dziewcząt w składzie : Kowalczyk Lena, Zabdyr Gabriela, Ćwierz Julia, Grabowska Agata, Górka Amelia, Hałatek Olga, Hałatek Agata, Lichoń Emilia, Suder Zuzanna, Kobiałka Malwina zajęła pierwsze miejsce.🏆🥇

 Chłopcy w składzie: Kanik Artur, Trojański Wiktor, Piwowarczyk Józef, Feliks Kacper, Wcisło Konrad, Rak Łukasz, Szczygieł Dawid, Górka Michał, Klikuszewski Bartłomiej, Pykosz Mikołaj, Pawlak Tymoteusz, Maniecki Gabriel również zdobyli pierwsze miejsce. 🏆🥇

Klasyfikacja Końcowa turnieju

Dziewczęta: 

1. SP 2 Dobczyce 

2. SP Kornatka 

3. SP Brzączowice 

4. SP 1 Dobczyce

Chłopcy:

 1. SP 2 Dobczyce 

2. SP 1 Dobczyce 

3. SP Stadniki 

4. Brzączowice 

5. SP Kornatka

Opiekunami naszych drużyn i sędziami na turniejach byli pan Tomasz Trojan i Grzegorz Ćwierz.

Warto sprawdzić
Skip to content