Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

01.09.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

1 września 2022r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Było szczególne z kilku powodów – powróciliśmy do standardowego, wspólnego inaugurowania roku szkolnego, obchodziliśmy 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
 
Na uroczystości gościliśmy – Pana Tomasza Susia – Burmistrza Gimny i Miasta Dobczyce, Panią Anetę Marcisz przewodniczącą Rady Rodziców nasze szkoły, Panią Katarzynę Burkat – przedstawicielkę firmy „Jan” Supermarket JAN. Obecni byli także Pan Dyrektor Aleksander Płoskonka, Zastępca Dyrektora Pani Mariola Duda, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, Rodzice i przede wszystkim uczniowie.
Dziękujemy Panu Janowi Burkatowi za piękne, smaczne i ekologiczne niespodzianki.
Nowy Rok Szkolny 2022/2023 powitaliśmy wspólnie podczas Mszy Świętej, następnie spotykając się na auli widowiskowej w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przemowach i powitaniach na ręce Pani Katarzyny Burkat, Pan Burmistrz i Dyrekcja, przekazali podziękowania za paczki niespodzianki dla naszych uczniów.
Później uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.
 
W roku szkolnym 2022/2023 w ZSR rozpoczęło pracę kilku nowych wychowawców/nauczycieli: witamy ich serdecznie i życzymy zadowolenia oraz satysfakcji z pracy z uczniami.
 
 
W trakcie uroczystości wykorzystano nowoczesny sprzęt fotograficzny pozyskany ze wsparcia finansowego Laboratoria Przyszłości – przedsięwzięcia realizowanego w gminie Dobczyce w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci i młodzieży.
 
 

Lab

Warto sprawdzić
Skip to content