Rowerowe prawo jazdy!

31.05.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dzień dzisiejszy był szczególnym dniem dla naszych czwartoklasistów. Zdawali oni drugą część egzaminu uprawniającego do uzyskania karty rowerowej. Po zmaganiach z częścią teoretyczną nadszedł czas na praktykę.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać elementy, które są niezbędne do uzyskania karty. Spisali się rewelacyjnie! W nagrodę otrzymali dyplomy rowerzystów, które niedługo dopełni karta rowerowa.

Serdecznie dziękujemy Komendantowi Komisariatu Policji w Dobczycach podinsp. Tomaszowi Sawskiemu, a także mł.asp. Tomaszowi Kurkowi za egzaminowanie czwartoklasistów i bezcenne wskazówki. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za pomoc w przeprowadzeniu egzaminu, a także niezawodnym Rodzicom, którzy dopilnowali, aby każde dziecko było w tym dniu odpowiednio przygotowane.

Zdjęcia dostępne na: Karta Rowerowa 2019

Gratulujemy pozytywnie zdanego egzaminu!

Warto sprawdzić
Skip to content