Zapisy do klas 1

18.02.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

 Ogłoszenie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach ogłasza zapisy do klas pierwszych szkoły podstawowej dzieci z obwodu szkoły. Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy w sekretariacie szkoły w dniach 17-27 lutego br. w godzinach 7:45-15:30.

Obwód Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dobczycach:

Dobczyce:

  • ulice: Marwin, Kilińskiego, Stadnicka, Stroma, Skrzynecka, Św. Floriana, Garncarska, Obwodowa, Witosa, Św. Anny, Wesoła, Szkolna, Zacisze, Piastowska, Spacerowa, Wawelska, Przemysłowa, Słoneczna, Lubomirskich, Łanowa, Łąkowa, J. Dominika, Polna
  • osiedla: Piastowskie, Jagiellońskie

Wieś: Niezdów

 

Druki do pobrania w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dobczycach i  w sekretariacie Przedszkola. Dostępne również na stronie www.sp2dobczyce.pl

Warto sprawdzić
Skip to content