Powiatowe zawody z siatkówki w Tokarni

09.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Konkursy

Jak co rok w miesiącu listopad, w miejscowości Tokarnia odbywają się zawody z siatkówki na szczeblu powiatowym. 7 listopada b.r. nasza drużyna, w składzie:
1. Lena Pabian 3c
2. Gabrysia Klikuszewska 3d
3. Aleksandra Wójtowicz 3a
4. Iza Mika 3a
5. Natalia Kaszluga 3a
6. Katarzyna Ślęczka 3a
7. Weronika Antusiak 2g
8. Julia Klimek 2a
również tam dotarła godnie reprezentując naszą szkołę. Do całego turnieju zgłosiło się 7 drużyn, z: Sieprawia, Stróży, Myślenic, Lubnia, Krzczonowa i Raciechowic. Po losowaniu wyodrębnione zostały dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna trafiła do grupy B i graliśmy dwa mecze z Sieprawiem i z Stróżą. Niestety przegrane nie dały nam możliwości wyjścia z grupy i walczenia o miejsce na podium. Cały turniej wygrała drużyna z Myślenic, drugie miejsce zajęły dziewczęta ze Stróży, trzecie miejsce Raciechowice a na czwartym Siepraw. Wszystkim drużyną gratuluję i życzę dalszych sukcesów siatkarskich.
Ze sportowym pozdrowieniem: 
opiekun: Agata Materna

Zdjęcia dostępne na: Powiatowe zawody z siatkówki w Tokarni

Warto sprawdzić
Skip to content