Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

03.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W Centrum Wodnym Aquarius w Myślenicach dnia 10.01.2019 roku, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Szkołę Podstawową nr 2 w Dobczycach reprezentowała grupa 27 osób : Bieniek Jakub, Ćwierz Nikodem, Dyrcz Adam, Gorączko Filip, Grandys Igor, Gunia Julianna, Hałatek Jakub, Hebda Marcin, Hujdus Wiktoria, Jamka Eric, Skóra Julia, Kaletka Wiktoria, Kania Filip, Opiela Julia, Labranche Laura, Leńczowski Olaf, Lichoń Emilia, Lichoń Zuzanna, Pawłowska Magdalena, Piwowarczyk Julia, Walas Szymon, Rogula Patrycja, Spytek Karina, Starmach Wiktoria, Stoch Małgorzata, Trzciński Jakub, Żurek Michał.

Uczniowie odnieśli sukces, zajmując wysokie miejsca zarówno indywidualnie jak i zespołowo.

I MIEJSCE zdobyli: Lichoń Emilia – styl dowolny, Stoch Małgorzata – styl klasyczny oraz Jamka Eric – styl motylkowy.

II MIEJSCE uzyskały: Gunia Julianna – styl klasyczny, Lichoń Zuzanna – styl motylkowy.

III MIEJSCE wywalczyli: Magdalena Pawłowska – styl grzbietowy, Hałatek Jakub – styl klasyczny. Sztafety dziewczyn młodszych i starszych, jak również sztafeta chłopców starszych zajęły III MIEJSCE.

Do finałów wojewódzkich awansowali: Lichoń Emilia, Stoch Małgorzata, Jamka Eric, Gunia Julianna, Lichoń Zuzanna, Magdalena Pawłowska, Hałatek Jakub.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom.

opiekunowie: Bożena Korzec-Gunia, Lucyna Sikora, Piotr Skóra

Warto sprawdzić
Skip to content