Powiatowe Biegi Sztafetowe w Myślenicach

04.10.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Informacje

Powiatowe Biegi Sztafetowe w Myślenicach

W dniu 03.10.2017 roku w  ramach Igrzysk Młodzieży, odbyły się w Myślenicach Powiatowe Biegi Sztafetowe dziewcząt i chłopców.  

Szkołę Podstawową  nr 2 w Dobczycach  reprezentowały dwie  sztafety. Pierwszą tworzyły dziewczyny: Jowita Stańczyk, Izabela Dominik,  Natalia Świebocka, Weronika Kordula, Nikola Kasprzyk, Karina Łyżczarz, Gabriela Kasza, Aleksandra Wójtowicz, Izabela Mika ,Lena Pabian ,Natalia Kaszluga, Nikola Michalak, Agnieszka Bała. Wywalczyły one V MIEJSCE. Drugą sztafetę stanowili chłopcy: Kacper Krawiec, Andrzej Klimala, Filip Płatek, Wrona Damian, Marek Bochenek, Kacper Kasprzyk, Jan Ziemba, Adam Nowak, Filip Widła, Kornel Woźniak, Sławomir Świtała, Różowicz Jacek. Zdobyli oni II MIEJSCE ulegając  tylko sztafecie ze Szkoły Podstawowej nr2 z Myślenic. Opiekunami zespołów byli Pani Lucyna Sikora i Pan Grzegorz Ćwierz.

 Gratulujemy młodzieży i życzymy dalszych sukcesów!

no images were found

Warto sprawdzić
Skip to content