Pomoc dla Ali Dudy

20.01.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Ala, 14 letnia dziewczyna z Lipnika – 16 lipca trafiła do Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu. W trakcie pobytu w szpitalu doszło u niej do wstrząsu septycznego i w jego wyniku, do niewydolności wielonarządowej. Od 15 sierpnia dziewczynka przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii, podpięta do wielu urządzeń, nie oddycha samodzielnie, nie mówi, ale reaguje emocjonalnie. Chcemy dołączyć się do pomocy poprzez przyniesienie produktów na Bal Charytatywny organizowany 9 lutego 2019r. w Lipniku. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Ali.
__________
Wolontariat „Lolek” zachęca każdą klasę do dołączenia do akcji poprzez dostarczenie produktów żywnościowych. Finał akcji odbędzie się 30 stycznia 2019r. W tym dniu przewodniczący klas dostarczają wyznaczone produkty na foyer podczas długiej przerwy.
__________
Do dnia 29 stycznia 2019r. przewodniczący klas deklarują co dana klasa zobowiązuje się zgromadzić z listy potrzebnych artykułów. Informacje przekazują opiekunom wolontariatu 29 stycznia (spotkanie na foyer: lekcja 2).
_________
Za każdy gest serdecznie dziękujemy!
Warto sprawdzić
Skip to content