PŁYWANIE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

20.03.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

PŁYWANIE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

W dniach 27.02 i 15.03 br. w Nowym Sączu odbyły się indywidualne zawody z pływania. Naszą szkołę godnie reprezentowali następujący uczniowie: Emilka Lichoń z klasy 2c płynęła 25m stylem dowolnym , Małgorzata Stoch z klasy 5a płynęła 50m klasykiem, Jakub Hałatek z klasy 5a płynął 50m klasykiem, Zuzanna Lichoń z klasy 7a płynęła 50m motylkiem i Eric Jamka płynął 50m motylkiem. Pomimo tego, że nie udało się zająć wysokich lokat w tych zawodach, jesteśmy dumni z naszych zawodników. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem dla sportu, wyjazd 7.00 rano z Myślenic powrót 15, 17 popołudniu. Dziękujemy za taką postawę i życzymy dalszych sukcesów pływackich!

Opiekunowie: L. Sikora, A. Materna

Warto sprawdzić
Skip to content