Pierścień św. Kingi

28.11.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Polskiej Poezji Religijnej: „Pierścień św. Kingi”- on-line (etap szkolny).

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych:

• klasy 1 – 3
  • klasy 4 – 6
  • klasy 7 i 8

Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie swojego wykonania wybranego wiersza i przesłanie materiału na e-mail: konkurspoezjisp2@gmail.com

Nagrany materiał wideo (obraz i dźwięk) powinien być w rozdzielczości maksymalnej 1920×1080 pikseli, przesłany w jednym z wybranych formatów pliku: mp4, mpg, mov w rozmiarze nie przekraczającym 2GB.

Czas recytacji nie może przekroczyć 3 minut.

Prosimy aby zadbać o piękny strój.

Jurorzy konkursu w swojej ocenie kierują się następującymi kryteriami:

• dobór i interpretacja utworu,
  • kultura słowa,
  • ogólny wyraz artystyczny (prosimy o nieużywanie strojów teatralnych i rekwizytów)

Termin nadsyłania nagrań wraz z podpisaną kartą zgłoszenia: 7 grudnia 2020 r. godz. 14:00

Pomocą w doborze repertuaru może być książka pt. „Promyki dobroci i radości – Antologia poezji religijnej dla dzieci”

Kartę prosimy o wydrukowanie i przesłanie podpisanej zgody wraz z nagraniem na wyżej podany adres e-mail.

Więcej informacji u p. Jolanty Zelman-Pilch oraz Katarzyny Matogi