Narodowe Święto Niepodległości

12.11.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku w Naszej Szkole uroczysty apel z tej okazji odbył się 10 listopada. Uczniowie klas szóstych i 3b wraz z wychowawcami oraz panią Lucyną Sikorą a także uczennicą klasy 4c Milenką Janik przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny który wprowadził wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po wielu latach niewoli, nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.
Na koniec apelu Pan Dyrektor Aleksander Płoskonka zwrócił szczególną uwagę jak ważne są symbole narodowe i nasz szacunek do nich oraz zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania 11 listopada na rynku w Dobczycach.
Serdecznie dziękujemy za obecność wszystkim gościom, a szczególnie całej społeczności Szkoły Podstawowej w Kornatce – miło było świętować razem z Wami 🇵🇱
 
 
W trakcie uroczystości wykorzystano nowoczesny sprzęt fotograficzny, oświetleniowy i filmowy pozyskany ze wsparcia finansowego „Laboratoria Przyszłości”.
 

Lab

 
Warto sprawdzić
Skip to content