Na ratunek Ziemi

31.03.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

30 marca w Niepołomicach odbyła się uroczysta gala Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi” organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową w Trąbkach.
W tym roku uczniowie małopolskich przedszkoli i szkół, reprezentanci placówek wsparcia dziennego, fundacji osób niepełnosprawnych oraz środowiskowych domów samopomocy brali udział w zmaganiach wokół głównego tematu, który brzmiał: „Drzewa i krzewy”.
W uroczystej gali wzięli laureaci poszczególnych kategorii konkursowych – uczestnicy Turnieju Wiedzy, konkursu plastycznego, literackiego, fotograficznego.
W sali akustycznej na Zamku w Niepołomicach, przygotowana została wystawa nagrodzonych prac.
🥇Maja Koral (klasa 2c) – I miejsce w kategorii prac przestrzennych klas I-III
🥈Natalia Skuza (klasa 2c) – II miejsce w Turnieju Wiedzy klas I-III
🥉Karolina Grudzień (klasa 6a) – III miejsce w Turnieju Wiedzy klas IV-VI
🥈Julita Szewczyk (klasa 8a) – II miejsce w Turnieju Wiedzy klas VII-VIII

Serdeczne gratulacje!

Do konkursu przygotowały uczniów panie: Anna Kubicka, Marzena Mikołajczyk i Katarzyna Matoga.