Turniej siatkówki

11.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

„Coraz bliżej święta…coraz bliżej święta…” przypomniał nam o tym Święty Mikołaj, który co rok,  w dniu swojego święta, organizuję dla dziewcząt turniej siatkówki. W tym roku dodatkowo zorganizował turniej „zbijaka” dla klas czwartych, podczas którego pierwsze miejsce wywalczyła klasa IV B. Jeśli chodzi o turniej siatkówki zgłosiło się osiem zespołów, z klas: 3a,3c/d,3f/2g, 2a, 2b/f, 3c, 2d, 7a/b. Po losowaniu każda z drużyn trafiła do grupy A lub B, gdzie rozegrano mecze systemem „każdy z każdym” po dwa sety do 15 punktów, bez przewag. Do ścisłego finału awansowały składy, które zajęły I i II miejsce w swoich grupach. Były to drużyny, z grupy A klasa 2d i 7a/b, z grupy B klasa 3f/2g  i 3c/d. Każdy zespół rozegrał po trzy mecze grając dwa sety do 15 punktów bez przewag. W rezultacie na podium zajmując pierwsze miejsce znalazły się dziewczęta z klasy 3f i 2g. Tuż za nimi, drugie miejsce wywalczyła klasa 2d, trzecie miejsce klasa 3c/d, czwarte klasa 7a i b. Wszystkim finalistką zostały wręczone dyplomy, medale (miejsca I – III) oraz nagrody: „dzień bez pytania”,” dzień bez zadania”  i „dzień bez mundurka” oraz drobne upominki. Turniej objęty był patronatem, „Trzymaj formę” i zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego uczennic z klasy 2g, a mianowicie: Weroniki Antusiak, Anny Ślósarz, Julii Świstak, Oliwii Stańczyk i Izy Dominik. 

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tych turniejów!

Ho, ho, ho………!!!! Do zobaczenia za rok !!!

Zdjęcia dostępne na: Festiwal

Warto sprawdzić
Skip to content