„Marzycielska Poczta” – podsumowanie akcji

15.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Są różne formy pomocy potrzebującym! 

Dzisiejszego dnia wolontariat „Lolek” podsumował akcję Marzycielska Poczta podczas której uczniowie wszystkich klas w naszej szkole dzielili się dobrym słowem z chorymi dziećmi – dodając otuchy, nadziei, wiary w siebie, a nawet czasami obdarzając ich drobnym upominkiem w postaci naklejek czy puzzli. Ci, którzy nie potrafili jeszcze napisać długiego listu narysowali rysunek dopisując do niego kilka słów. Dzielenie się radością było radością dla wszystkich uczniów! Na czwartej lekcji każda z klas udała się z kopertami do wyznaczonego miejsca, by złożyć je wszystkie w wielkiej kopercie oznaczonej sercem. Za chęć pomocy najmłodsi uczniowie otrzymali naklejkę z napisem: „Potrafię dzielić się dobrym słowem”, a dla najstarszych sam gest był wielką radością  To kolejna akcja wolontariatu, która pokazała, że więcej radości jest w dawaniu niż w braniu. Każdy list to jeden wielki uśmiech chorego dziecka. Czy potrzeba coś więcej? 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY KAŻDEMU ZA ZAANGAŻOWANIE!

Wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za dopilnowanie i pomoc w przygotowaniu kartek. Dyrekcji i nauczycielom uczącym na czwartej lekcji za możliwość przeprowadzenia wydarzenia. Uczniom za wspaniałe pomysły oraz chęć wykonania pocztówek oraz wolontariuszom za zorganizowanie, a także przeprowadzenie akcji! 

Więcej zdjęć na: Marzycielska Poczta 

Warto sprawdzić
Skip to content