Marzycielska Poczta – napisz list do chorego dziecka

12.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

28 listopada (środa) zostanie przeprowadzony finał akcji „Marzycielska poczta” – napisz list do chorego dziecka”.💌__________
💌 13 listopada uczniowie otrzymają opis dziecka, do którego należy napisać list wraz z adresem, na który należy zaadresować kopertę.

💌 Podczas Dnia Wolontariusza (28 listopada) uczniowie przyniosą listy do odpowiedniej strefy, a wolontariusze odpowiedzialni za akcję zbiorą je do jednej, wielkiej, szkolnej koperty.

💌 Zwracamy się z prośbą, by każdy taki list napisał i przyniósł w zaadresowanej kopercie z przyklejonym znaczkiem.

💌 Dla nas to niewiele, a dzieciom sprawi ogromną radość!
__________
Chcemy, aby każde dziecko otrzymało od nas kartkę, dlatego przydzieliliśmy każdej klasie jeden profil. Prosimy, aby zadbać o to, aby z klasy została napisana choćby jedna kartka. Listy mogą być ręcznie robione, mogę być to także pocztówki – forma dowolna. Pamiętajmy, by w liście były zawarte miłe słowa, takie jakie każdy z nas chciałby otrzymać:

💌 kl.1a,1b,1c- Filip Abramik
💌 kl.2a,2b,2c- Paweł Majewski