„Łyżwy zamiast butów”

13.01.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

„ŁYŻWY ZAMIAST BUTÓW”
Korzystając z pogody jaka panuje na zewnątrz uczniowie naszej szkoły aktywnie spędzają czas jeżdżąc na łyżwach. W ubiegłym roku musieliśmy organizować wyjazd do Myślenic, aby nasi uczniowie mogli się poślizgać. W tym roku, „mając po sąsiedzku” lodowisko, w ramach lekcji wychowania fizycznego, każdy uczeń ma możliwość nauki, bądź doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich. Czas spędzony aktywnie na świeżym powietrzu, w gronie kolegów i koleżanek to najlepiej wykorzystany wolny czas. Przed nami dwa tygodnie ferii, zachęcamy właśnie do takiej formy aktywności!!! Pamiętajmy bawmy się bezpiecznie i miejmy co wspominać z okresu ferii. Nie tylko monitor i ekran! 
________
Życzymy aktywnego wypoczynku!
Nauczyciele wychowania fizycznego.

Warto sprawdzić
Skip to content