Informacja dla rodziców dzieci z klas I – III

27.05.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Informuję, że w dniu 29. 05. 2019 roku o godzinie 10.00 na boisku głównym KS Raba, Ognisko TKKF w  Dobczycach organizuje Biegi Przełajowe dla dzieci z klas I - III. 

Osoby, które będą brały udział w zawodach idą na lekcję pierwszą. O godzinie 8.20 nauczyciel - opiekun, odbiera zawodników z sal lekcyjnych, następnie  przechodzi z nimi na boisko KS Raba Dobczyce. O godzinie 9.00 następuje rejestracja do poszczególnych biegów. 9.30 udział uczestników w rozgrzewce. 10.00 udział w zawodach. Około 12.00  powrót do szkoły.  

Uprzejmie proszę o odpowiedni strój i obuwie sportowe oraz picie i jedzenie według Państwa uznania. 

W RAZIE DESZCZOWEJ POGODY ZAWODY NIE ODBĘDĄ SIĘ

Opiekun Lucyna Sikora
Warto sprawdzić
Skip to content