07.04.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Szanowni Rodzice,

W związku z zaplanowanym na dzień 8 kwietnia 2019r. strajkiem pracowników oświaty, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach informuje, że za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 95 % pracowników.

Jeśli dojdzie do strajku w dniu 8 kwietnia nie będziemy w stanie zorganizować zajęć dydaktycznych.

Będziemy się starać zapewnić opiekę dzieciom w tym czasie, jednak będzie to bardzo utrudnione. W przypadku przystąpienia do strajku wszystkich nauczycieli, będziemy dysponować tylko 5 osobami pedagogicznymi, w tym 3 osobami dyrekcji szkoły.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa w tym dniu, w czasie, kiedy dziecko powinno uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez szkołę.
Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Jeśli dojdzie do strajku zmienia się również plan rekolekcji wielkopostnych dla dzieci i młodzieży. Prosimy o śledzenie informacji parafialnych.

Informujemy także, że EGZAMINY GIMNAZJALNE odbędą się – również w razie strajku. Informacje o dowozie w dniach 10 -12 kwietnia br. na stronie szkoły w zakładce „zastępstwa”.

JEŚLI STRAJKU NIE BĘDZIE od 8 kwietnia WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.