Powiatowe igrzyska dzieci i młodzieży szkolnej w szachach

22.11.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

19 listopada w Myślenicach odbyły się Powiatowe rozgrywki drużynowe w szachach organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Myślenice. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, młodsza: Krystian Kabaja 4a, Adrian Kuras 3c, Filip Pawłowski 2c, Laura Labranche 5c, a także starsi uczniowie: Kamil Pawłowski 7a, Zuzanna Górnisiewicz 7a, Gabriela Górnisiewicz 7a, Miłosz Filutowski 7c.

Po kilku rundach z reprezentacjami innych szkół drużyna młodzieży uplasowała się na miejscu 2 – są wicemistrzami powiatu myślenickiego. Natomiast drużyna młodsza zajęło 6 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Serdecznie gratulujemy zawodnikom świetnych wyników, życzymy kolejnych sukcesów.

Większość dzisiejszych zawodników na co dzień trenuje w sekcji szachowej TKKF Dobczyce, Szachy w Dobczycach Drużyny koordynowała pani Katarzyna Matoga, natomiast opiekunem grupy podczas zawodów był pan Piotr Skóra.

Warto sprawdzić
Skip to content