Igrzyska Cheerleaders

24.12.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY GRUP TANECZNYCH CHEERLEADERS

W dniu 09.12.2019 roku w Wiśniowej, odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży, Powiatowe Zawody Grup Tanecznych Cheerleaders.

Zabrały w nich udział dwa zespoły taneczne. Pierwszy reprezentowały dziewczęta z klasy 5a w składzie: Magdalena Bergel, Nikola Braś, Karolina Janicka, Oliwia Mosiężny, Natalia Olesek, Pola Vitiello. Zdobyły II miejsce ulegając tylko zespołowi ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej.

Drugi zespół tworzyły dziewczęta z klasy 8a i 8b: Anna Błaszczyk, Beata Kozak, Martyna Lewandowska, Kornelia Mistarz, Julia Namysło, Karina Spytek, Oliwia Stoch, Paulina Szewczyk. W swojej kategorii wiekowej wywalczyły I miejsce.

Uczennice zaprezentowały wysoki poziom taneczny. Perfekcyjnie wykonały układy , uzyskując wysokie noty, zarówno za wrażenia artystyczne jak i technikę wykonania.
Obie grupy taneczne zakwalifikowały się do udziału w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Bardzo dziękuję, życzę dalszych sukcesów.
Opiekun Lucyna Sikora