Gwiazdka dla zwierząt

Klub Ośmiu organizuje akcję zbiórkę suchej karmy i konserw dla zwierząt. Zbiórka będzie miała miejsce w dniach 14-16 listopada 2018 roku. Zebrane produkty zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Schronisko to od wielu lat organizuje akcję: „Gwiazdka dla chorych i starszych zwierzaków”. W sposób szczególny schronisko prosi o przekazanie karmy i konserw następujących producentów:

Aminimda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina

Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus,

Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the

Wild, Versele-Laga.

Gorąco zachęcamy do włączenie się w tą akcję. Karma i konserwy będą zbierane przez wolontariuszy przed 1 lekcją na foyer naszej szkoły. Osoby, które przyniosą wyżej wymienione produkty otrzymają uwagi pozytywne.

Link do strony schroniska dla zwierząt: http://www.schronisko.krakow.pl/Dodatkowe/Gwiazdka_dla_zwierz%C4%85t/

Brak możliwości komentowania.