Gminne zawody w piłce nożnej

04.05.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniach 20 i 21 kwietnia br. na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Dobczycach odbyły się gminne zawody z piłki nożnej. Nie brakło i naszej obecności na tych zawodach, zarówno w kategorii dziewcząt 4-6 jak i 7-8, jak i chłopców w tych samych kategoriach. 

Naszym drużynom udało się wywalczyć w kolejności: 

1 miejsce wywalczyła drużyna chłopców z klas 5 i 6, w składzie: Bergel Bartosz 6a, Brożek Karol 5a, Gibała Mateusz 5b, Górka Michał, Mitan Adrian 5b, Piwowarczyk Józek 5c, Rak Łukasz 5a, Słonka Antoni 6a, Szlachetka Marek 6a, Świstak Bartek 5a. 

2 miejsce wywalczyli chłopcy starsi z klasy 8c: Cygan Jan, Filutowski Miłosz, Gawin Eryk, Majer Leon, Nowak Jakub, Podmokły Hubert, Sewiło Artur, Stasik Dawid, Wojtan Jakub, Żaba Dawid i gościnnie Adrian Niedziela z 7a. 

Dziewczęta,zarówno młodsze jak i starsze, wywalczyły IV miejsce.

Kopały dla nas: Burkat Aleksandra, Górka Amelia i Melania, Grabowska Agata, Kobiałka Malwina, Kowalczyk Lena, Kravchuk Yevheniia, Pyzik Nikola, Sikora Pola, Suder Zuzanna, Wójtowicz Nela i starsze Bieniek Laura, Ćwierz Sara, Drozdowicz Anna, orka Amelia, Grzegorzak Mariola, Gubała Gabrysia, Hyży Nadia, Majewska Laura, Różycka Zofia i Woźniak Emilia. 

Wszystkim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opiekunami drużyn byli nauczyciele wychowania fizycznego A. Materna, T. Trojan i A. Wyroba.

Img 20230504 062818
Img 20230504 062840

Warto sprawdzić
Skip to content