Gminne zawody piłki ręcznej

10.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

GMINNE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ

W dniu 07.02.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Dobczycach odbyły się GMINNE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych oraz chłopców starszych. W zawodach brały udział zespoły ze Szkoły Podstawowe nr 1 w Dobczycach, Szkoły Podstawowej w Brzączowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach. Naszą szkołę reprezentowali:

AMELIA KARCZ, ANNA KNAPIK, JULITA SZEWCZK, WERONIKA WÓJTOWICZ, MAJA MIKOŁAJCZYK, JULIA KRAWCZYK, JAKUB HAŁATEK, MATEUSZ FLIŚNIK, KACPER KRUCZEK, DAMIAN DZIADKOWIEC, FRANCISZEK MICHURA, KAROL SPYTEK, MARIA HUJDUS, KARINA BATKO, MAGDALENA PAWŁOWSKA, KORNELIA GOCAL, ALEKSANDRA WIERZBA, JULIA SADKIEWICZ, WIKTORIA HUJDUS, DAWID BARAN, MICHAŁ HEBDA, MATEUSZ CHOROBIK, KAROL PIWOWARCZYK, BARTOSZ KICA, FILIP KANIA,KAROL KUDLIK, MIKOŁAJ PUCHAŁA, KRYSTIAN FLAK, KAMIL ŁADYGA, KRYSTIAN ŁADYGA, MICHAŁ GNIADEK, KACPER KRAL, KACPER KĘSEK, ALAN BOCZOŃ, DARIUSZ KOCHAN.

W kategorii dziewcząt i chłopców młodszych nasze drużyny wywalczyły III MIEJSCE, rywalizując ze starszymi o rok uczestnikami zawodów. Pokazali oni duże zaangażowanie, chęć walki i ogromną determinację. Chłopcy starsi natomiast pokonali w pięknym stylu reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Dobczycach, zdobywając I MIEJSCE.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

ORGANIZATORZY I OPIEKUNOWIE Lucyna Sikora, Bożena Korzec –Gunia, Tomasz Trojan

Warto sprawdzić
Skip to content