„Gaz ziemny – pewnie i bezpiecznie”

19.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Konkurs w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej
„GAZ ZIEMNY — PEWNIE I BEZPIECZNIE”
 
Konkurs realizowany jest w ramach kampanii „Gaz ziemny — pewnie i bezpiecznie”, której celem jest szerzenie wiedzy na temat gazu ziemnego i sposobów bezpiecznego użytkowania tego paliwa. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
 
Opis konkursu:
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, których zadaniem jest przygotowanie jako klasa wspólnej pracy – komiksu. Motywem przewodnim pracy powinno być bezpieczne użytkowanie gazu ziemnego. Technika i formuła przygotowania komiksów jest dowolna.
 
Zgłoszenia będą oceniane w podziale na dwie kategorie wiekowe:
• klasy I-III
• klasy IV-VIII
 
Każda szkoła podstawowa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę klas, jednak przy założeniu, że jedna klasa przygotowuje maksymalnie jedną pracę konkursową.
_______
oraz u p.Marzeny Mikołajczyk
_______
Serdecznie zapraszamy!
Warto sprawdzić
Skip to content