Finał akcji „Marzycielska Poczta”

24.01.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Pomagamy dobrym słowem!
Za nami kolejny Finał akcji „Marzycielska Poczta” – napisz list do chorego dziecka. Cieszymy się, że tak wiele osób włączyło się w pomoc potrzebującym, poprzez podzielenie się dobrym słowem. Przepięknie wykonane listy, zaadresowane do chorych trafiły dzisiaj do przygotowanej skrzynki. W imieniu wolontariatu „Lolek” serdecznie dziękujemy KAŻDEMU kto włączył się do inicjatywy. Dziękujemy rodzicom i wychowawcom za pomoc w przygotowaniu kartek. Szczególny dyplom uznania otrzymują klasy: 1a, 1b, 1c oraz 4c za zorganizowanie akcji w swoich klasach. Każdy pierwszoklasista przyszedł dzisiaj z listem do kolegi lub koleżanki! W klasie 4c także było ich bardzo dużo.

Dziękujemy za Waszą troskę o drugiego człowieka! Jesteście niesamowici 

Warto sprawdzić
Skip to content