Dzień Otwarty Wolontariatu – 3.12.2018r.

27.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Są różne formy pomocy! Wolontariat „Lolek” razem z Szkoła Podstawowa w Czasławiu serdecznie zaprasza do obchodów Dnia Otwartego Wolontariatu! Termin święta wolontariatu został przeniesiony na 3 grudnia 2018r.

_______
Wolontariusze będą chcieli podzielić się swoim doświadczeniem jednocześnie podkreślając, że możemy pomagać na wiele sposobów. Na foyer będą znajdywały się strefy, w których będzie można zapoznać się z różnymi formami pomocy i wesprzeć niektóre z inicjatyw. Dzień Wolontariusza będzie odbywał się pod hasłem „Za jego przykładem… POMAGAM” nawiązującego do tegorocznych działań wolontariatu. Za aktywny udział w inicjatywach uczniowie otrzymują naklejki oraz pochwały.
_______ 
Uczniowie będą odwiedzali strefy w wyznaczonym porządku:
– lekcja 2: klasa I, II, VIIb, IIIa
– lekcja 3: klasa IV, V, IIIb
– lekcja 4: klasa IIIc, IIId, IIIe, IIIf, VIIa
– lekcja 5: klasa IIIg, VIIIb
– lekcja 6: klasa VIIIa

Decyzję czy klasa będzie uczestniczyła w Dniu Wolontariatu podejmuje nauczyciel uczący na danej lekcji

_______

Wsparcie akcji nie jest obowiązkowe, ale w miarę możliwości zachęcamy do aktywnego udziału w każdej z przygotowanych stref. Jeżeli ktoś z zewnątrz będzie chciał wesprzeć którąś ze stref – istnieje taka możliwość. Serdecznie zapraszamy! Za każdy gest hojności serdecznie dziękujemy!
_______
Serdecznie dziękujemy także wszystkim, którzy wspomogli nasze strefy darując upominki!

Warto sprawdzić
Skip to content