Dowóz do szkoły

01.09.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

DOWÓZ DO SZKOŁY
W ostatnich dniach rodzice uczniów SP 1 i SP 2 w Dobczycach, którzy dojeżdżają do szkół od strony Kornatki (ul. Dębowa, ul. Górska i ulice do nich przyległe) spotkali się z burmistrzem Tomaszem Susiem w celu omówienia dowozu dzieci na wspomnianej trasie.
 
Burmistrz po wysłuchaniu argumentów rodziców przychylił się do ich prośby i zapewnił, iż gmina Dobczyce od 7 września 2020 roku będzie kontynuowała bezpłatny dowóz uczniów do dobczyckich szkół podstawowych.
 
Mając jednak na uwadze obecną sytuację epidemiczną, zwracamy się do tych z Państwa, którzy mają taką możliwość, o zapewnienie dowozu dzieciom we własnym zakresie.
 
Postarajmy się ograniczyć kontakty między uczniami różnych szkół/klas do niezbędnego minimum.
Warto sprawdzić
Skip to content