Dopalacze – chwilowa moda czy realne zagrożenie?

04.09.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dopalacze – chwilowa moda czy realne zagrożenie? To temat prelekcji wygłoszonej przez st. sierż. Dawida Wietrzyka – Rzecznika prasowego Komendanta Policji w Myślenicach, który razem z dzielnicowym mł. asp. Tomaszem Kurkiem odwiedził naszą szkołę. Uczniowie klas VII, VIII, a także III gimnazjum zostali zapoznani ze skutkami korzystania z dopalaczy i innych środków psychoaktywnych. Dopełnieniem prelekcji była konferencja wygłoszona przez ks. Bogdana Jelenia mówiąca o wartości ludzkiego życia. Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom, a także ks. Bogdanowi za bezcenne wskazówki i naukę! W dniu dzisiejszym uczniowie młodszych klas odbyli także apel porządkowy przygotowujący do nowego roku szkolnego.

Warto sprawdzić
Skip to content