Organy Szkoły

Organami Szkoły są:

  1. Dyrektor Szkoły
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Samorząd Uczniowski
  4. Rada Rodziców

Dyrekcja:

  • mgr Aleksander Płoskonka – dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
  • mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego

Grono pedagogiczne:

  • mgr Monika Banaś
  • mgr Jolanta Barańska
  • mgr Lidia Bełko
  • mgr Łukasz Chanek
  • mgr Małgorzata Chanek
  • mgr Grzegorz Ćwierz
  • mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
  • mgr Mariola Duda
  • mgr Dorota Szczepkowska
  • mgr Małgorzata Hujdus
  • mgr ks. Bogdan Jeleń
  • mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
  • mgr Elżbieta Kołdras
  • mgr Krystyna Kowal-Gruchała
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Anna Lenda
  • mgr Monika Łażewska
  • mgr Małgorzata Maniecka
  • mgr Agata Materna
  • mgr Katarzyna Matoga
  • Nikola Miklaś
  • mgr Marzena Mikołajczyk
  • mgr Magdalena Nowak
  • mgr Beata Orlik
  • mgr Aleksander Płoskonka
  • mgr Anna Podmokła
  • mgr Mafdalena Podsiadło
  • mgr Iwona Ptak
  • mgr Magdalena Rak
  • mgr Małgorzata Raszewska
  • mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
  • mgr Agnieszka Rutka
  • mgr Lucyna Sikora
  • mgr Piotr Skóra
  • mgr Lucyna Sławińska-Targosz
  • mgr Beata Słoboda-Kasza
  • mgr Izabela Spytek
  • mgr Renata Starmach
  • mgr Katarzyna Starzak
  • mgr Iwona Szybowska
  • mgr Beata Ślęczka
  • mgr Justyna Tafel
  • mgr Ewa Tkaczyk
  • mgr Tomasz Trojan
  • mgr Katarzyna Twardosz
  • mgr Alicja Wątor
  • mgr Emilia Wójcicka
  • mgr Arkadiusz Wyroba
  • mgr Agnieszka Zagórska
  • Jolanta Zelman-Pilch
  • mgr Alicja Żołnierczyk

Administracja:

  • Małgorzata Dybek – sekretarz szkoły
  • Krystyna Szumiec – asystent osoby niepełnosprawnej
  • Józefa Szewczyk – pomoc nauczyciela
  • Lidia Żuławińska – pomoc nauczyciela
  • Jolanta Filipowska – pomoc nauczyciela
  • Alina Nowak – pomoc nauczyciela
  • Maria Ścibor – pomoc nauczyciela

Samorząd Uczniowski:

  • Przewodniczący: Anna Ptak
  • Z-ca przewodniczącego: Kornelia Gocal
  • Skarbnik: Julita Jarząbek
  • Kronikarz:  Nadia Hyży
  • Protokolant: :Renata Bajer / Karina Batko
  • Sekcja artystyczna: Nadia Hyży – przewodnicząca
  • Sekcja organizacyjna: Kornelia Gocal – przewodnicząca
  • Sekcja porządkowa: brak – przewodniczący

Rada Rodziców:

  • Przewodniczący: Aneta Marcisz
  • Z-ca przewodniczącego: Sylwia Górka
  • Skarbnik: Ewa Szymoniak
  • Sekretarz: Izabela Guzik

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący:Lidia Żuławińska
  • Członkowie:  Alina Mitan

Informacja przygotowana przez: Aleksander Płoskonka

Ostatnia modyfikacja przez: Aleksander Płoskonka

Data publikacji: 19.10.2022 07:43:22

Data ostatniej zmiany: 16.11.2022 10:44:13

Historia zmian

19.10.2022 07:43:22

Autor: Aleksander Płoskonka

Rodzaj: Publikacja

Nasi partnerzy
Skip to content