Bal Karnawałowy klas IV i V

25.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Trwając w karnawałowej atmosferze, wolontariat „Lolek” przygotował zabawy dla uczniów klas IV oraz V, połączone z konkursem na maskę karnawałową. Uczniowie przygotowywali maski podczas zajęć techniki wiedząc, że zaprezentują je podczas wspólnej zabawy karnawałowej. Pomysłów nie brakowało, a przed naszym jury było niemałe wyzwanie, by wytypować te najpiękniejsze! W końcu po długich naradach jury w składzie: p.Anna Stożek, Julia Klimek, Nikola Niedośpiał zadecydowało, by nagrodzić następujące osoby:
1 miejsce – Kacper Kruczek,
2 miejsce – Konstanty Bosak,
3 miejsce – Dawid Żaba.
W każdej z klas wybrano także po jednej masce, która otrzymała wyróżnienie, a każdy z uczniów został nagrodzony słodkim upominkiem. Podczas karnawału mogliśmy także skosztować pysznych ciast wykonanych przez naszych wolontariuszy i złożyć symboliczną kwotę, która zostanie przekazana na Sztandar Szkoły. Kwota jaką uzbieraliśmy to 133zł 50gr. Dziękujemy za wspólną zabawę, przepięknie wykonane maski i każdy gest wsparcia!

Warto sprawdzić
Skip to content