Bal 2019

06.01.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wiele godzin przygotowań… oczekiwanie… niezapomniane emocje… to wszystko co nasuwa się myśląc o niezwykłym balu, który kończy pierwszy z etapów nauczania! Tym razem miał on szczególny wymiar, ponieważ ostatni raz wzięli w nim udział uczniowie gimnazjum, do których dołączyli ósmoklasiści. Dyrektor naszej szkoły, pan Aleksander Płoskonka, rozpoczął bal słowami: „Poloneza czas zacząć!” Po czym na foyer dostojnym krokiem wkroczyli uczniowie. Gośćmi na balu byli: burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce pan Tomasz Suś, dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu pan Andrzej Topa, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce, pan Adrian Kulik, grono pedagogiczne naszej szkoły oraz rodzice. Uczniowie zaprezentowali piękne tańce, które przygotowali pod okiem Pani Bożenie Korzec Guni, Lucyny Sikory i Lucyny Sławińskiej Targosz. Uczniowie podziękowali swoim rodzicom, dyrekcji, a także nauczycielom i pracownikom za wspólne lata spędzone w szkole. Podczas zabawy uczniowie kosztowali smakołyki przygotowane przez Rucola Caffe, gdzie obsługa postarała się o niesamowity wystrój stołów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania tak wspaniałego wydarzenia. Szczególnie doceniamy zaangażowanie niezastąpionych rodziców, którzy dołożyli wszelkich starań, by ten wieczór był dla uczniów niezapomniany. Bardzo dziękujemy gościom przybyłym w tym wyjątkowym dla nas dniu!

Zdjęcia dostępne: Bal 2019