Akcja „Pomaganie przez zdrowe odżywianie”

15.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Czy możliwe jest połączenie trzech projektów w jeden? Oczywiście, że tak! Udowodniła  to klasa 2e organizując, w ramach projektu edukacyjnego, kiermasz zdrowej żywności, któremu przyświecało motto; „Pomaganie przez zdrowe odżywianie”. Akcji towarzyszył także szczytny cel, ponieważ zebrane w czasie kiermaszu pieniądze, klasa postanowiła przeznaczyć na leczenie chorej Mai. Z dumą możemy stwierdzić, że postawiony przez nas cel został osiągnięty. Zebraliśmy 641 zł, za co bardzo dziękujemy wszystkim kupującym i zainteresowanym naszą akcją. Wszystkie produkty zostały przygotowane samodzielnie przez uczniów. Oprócz zdrowych kanapek, sałatek owocowych i soków można było zapoznać się z ciekawymi, zdrowymi przepisami na zdrowe przekąski i koktajle, a dla chętnych przygotowano anonimowa ankietę na temat zdrowego stylu życia oraz  akcji charytatywnych.  Kiermasz, który odbył się 27 marca 2018 r. był także związany z obchodami Światowego Dnia Zdrowia, w którym nasza szkoła wzięła udział. W ramach obchodów uczniowie klasy 2e przygotowali gazetkę tematyczną dotyczącą zdrowego odżywiania. Projekt zaliczony na 5!

Zdjęcia dostępne na: https://www.facebook.com/pg/sp2dobczyce/photos/?tab=album&album_id=2011120899207343

Warto sprawdzić
Skip to content