Makiety krajobrazów

19.04.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Na zajęciach kółka geograficznego uczniowie klas piątych pracowali metodą projektu. W grupach wykonali makiety przedstawiające różne typy krajobrazów: wulkaniczny, krasowy, wysokogórski i krajobraz pustyni lodowej. Przygotowali również bardzo interesujące, kilkuminutowe prezentacje, w których opowiedzieli o sposobie wykonania makiet oraz przedstawili charakterystyczne cechy krajobrazów. Na koniec wszyscy mogli podziwiać efektowny wybuch wulkanu. Członkowie kółka geograficznego wykazali się dużą kreatywnością i pokazali, że można się dobrze bawić i jednocześnie zdobywać oraz pogłębiać swoją wiedzę na temat świata i jego różnorodności. Efekty swojej wielogodzinnej pracy, już w najbliższych dniach uczniowie zaprezentują swoim rówieśnikom na lekcjach geografii.

Śledź mnie na Facebook

Grant 3