Zostań św. Mikołajem

08.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Zostań Świętym Mikołajem to akcja, która pozwoli na to, że dzięki nam na twarzach dzieci pojawi się uśmiech! W tym roku zbieramy słodycze, a także artykuły chemiczne i długotrwałą żywność dla dzieci z Zimnej Wody (wieś w obwodzie lwowskim, Ukraina).

– Każda z klas, na ręce wychowawców lub przewodniczących otrzyma lub otrzymała pudło do którego należy składać przyniesione produkty.

– Do pudła została dołączona kartka z informacją na temat akcji, a także pustymi pudełkami, na których należy napisać swoje imię. Po zakończeniu akcji kartkę doklejamy do pudła.

Paczki przynosimy 28 listopada, podczas Dnia Wolontariatu do specjalnie wyznaczonego miejsca na foyer. Stamtąd zostaną przekazane dla dzieci z parafii NMP Fatimskiej w Zimnej Wodzie.

💕🎅 Za każdy gest hojności serdecznie dziękujemy! 💕🎅