Zastępstwa

18.02.2019r.
poniedziałek


Kołdras Elżbieta
3) 2d - Galija Dorota - zastępstwo
6) rewalidacja - Rak Magdalena - zastępstwo

Ślęczka Beata
4) rewalidacja - Kubicka Anna - zastępstwo
6) rewalidacja - zajęcia świetlicowe


Sikora Lucyna
1) 7b - wychowanie fizyczne - Skóra Piotr - zastępstwo
2) 7b - wychowanie fizyczne - Skóra Piotr - zastępstwo
3) 3d - wychowanie fizyczne - Materna Agata - zastępstwo
4) 3d - wychowanie fizyczne - Materna Agata - zastępstwo
5) 5c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
6) 5c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
7) 5b - zajęcia taneczne - Sławińska Targosz-Lucyna - zastępstwo


Maniecka Małgorzata
3) 7a - język polski - Duda Mariola - zastępstwo
4) 4c - przyroda - Mikołajczyk Marzena - zastępstwo
5) 3a - matematyka - Komperda Izabella - zastępstwo
6) 3d - matematyka - Komperda Izabella - zastępstwo
7) 3b - język niemiecki - Światowiec-Gubała Edyta - zastępstwo
8) zajęcia wychowawcze Komperda Izabella - zastępstwo


Orzechowska-Strojna Monika
2) 4b - technika - Lenart Paulina - zastępstwo
3) 2a - e_wczesnoszkolna - Hujdus Małgorzata - zastępstwo
4) 3b - język angielski - Banaś Monika - całość
5) 4b - język angielski - Zagórska Agnieszka - zastępstwo
6) 3g - język angielski - Zagórska Agnieszka - całość
7) 3a - język angielski - Zagórska Agnieszka - całość


Nowak Magdalena


Ruman-Głuszko Agnieszka

19.02.2019r.
wtorek


Materna Agata
3) 3b - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz z 3g
4) 3b - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz z 3g
5) 8b - wychowanie fizyczne - Korzec-Gunia Bożena z 8a
6) 8b - wychowanie fizyczne - Korzec-Gunia Bożena z 8a
7) 4c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
8) 4c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo



Maniecka Małgorzata
1) 3d - historia - Figlewicz Paweł - zastępstwo
3) 7a - język polski - Duda Mariola - zastępstwo
4) 3a - historia - Kowal-Gruchała Krystyna - zastępstwo
5) 3b - historia - Kowal-Gruchała Krystyna - zastępstwo
6) 4c - matematyka - Komperda Izabella - zastępstwo



Orzechowska-Strojna Monika
1) 4b - język angielski - Żołnierczyk Alicja - zastępstwo
2) 3g - język angielski - Żołnierczyk Alicja - zastępstwo


Nowak Magdalena
3) rewalidacja - Mikołajczyk Marzena - zastępstwo
6) rewalidacja - Ślęczka Beata - zastępstwo
8) ZKK - Kołdras Elżbieta - zastępstwo


Ruman-Głuszko Agnieszka
5) rewalidacja - zajęcia świetlicowe
7) ZKK - Kołdras Elżbieta - zastępstwo
8) ZKK - Kubicka Anna - zastępstwo



Sikora Lucyna
3) 3b - wychowanie fizyczne - Bełko Lidia z 3g
3) 3f - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - całość
4) 3b - wychowanie fizyczne - Bełko Lidia z 3g
4) 3f - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - całość
5) 2a - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
6) 5c - zajęcia taneczne - Sławińska-Targosz Lucyna - całość


Rada Pedagogiczna - 27.02. 2019r. (środa) godz. 15.30 - aula widowiskowa
20.02.2019r.
środa


Sikora Lucyna
1) 2a - religia - Krzysiak Józefa - zastępstwo
3) 4a - wychowanie fizyczne - Bełko Lidia - zastępstwo
4) 4a - wychowanie fizyczne - Bełko Lidia - zastępstwo
5) 3b-f - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz - zastępstwo
6) 3b-f - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz - zastępstwo
7) 7b - wychowanie fizyczne - Materna Agata - zastępstwo
8) 7b - wychowanie fizyczne - Materna Agata - zastępstwo


Lenda Anna
1) 1a - wycieczka
2) 1a - wycieczka
3) 1a - wycieczka
4) 1a - wycieczka
5) NI - Matoga Katarzyna - zastępstwo


Płoskonka Aleksander

wycieczka: kl. 1a
21.02.2019r.
czwartek


Sikora Lucyna
1) 3d - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz - zastępstwo
2) 3d - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz - zastępstwo
4) 2a - wychowanie fizyczne - Materna Agata - zastępstwo
5) 5c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
6) 5c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
7) 7b - zajęcia taneczne - Korzec-Gunia Bożena - całość
22.02.2019r.
piątek


Sikora Lucyna
1) 4a - basen - Korzec-Gunia Bożena - zastępstwo
2) 4a - basen - Korzec-Gunia Bożena - zastępstwo
3) 4a - basen - Korzec-Gunia Bożena - nadzór

Zając Wioleta
1) 3c - doradztwo zawodowe - Wątor Alicja - nadzór
2) 3g - doradztwo zawodowe - Wątor Alicja - nadzór
3) 3c - doradztwo zawodowe - Wątor Alicja - nadzór