Zastępstwa

harmonogram dowozów na trasie Dobczyce - Kornatka od 5 września br.

Dowóz: trasa Dobczyce – Kornatka

III. Trasa
SP Kornatka (Dziuraki) 7.00 – Brzezowa - Kornatka – Dobczyce SP nr 2 (ul. Witosa) – Kornatka Szkoła – Dobczyce SP nr 2 (ul. Witosa)

IV. Trasa
SP Kornatka (Szkoła) 7.10 – Dobczyce SP nr 2 (ul. Witosa)

Odwozy w kierunku Kornatki

III. Trasa: SP nr 1 w Dobczycach – SP nr 2 w Dobczycach – Kornatka SP
- 1 odwóz: poniedziałek – piątek 13.50
- 2 odwóz: poniedziałek – piątek 14.50

IV. Trasa: SP nr 1 w Dobczycach – SP nr 2 w Dobczycach – Kornatka SP – Kornatka Dziuraki
- 1 odwóz: poniedziałek – piątek 12.50
- 2 odwóz: poniedziałek – piątek 15.20
23.09.2022r.
piątek

Kołdras Elżbieta
3. rewalidacja - Ślęczka Beata - zastępstwo
4. rewalidacja - Ślęczka Beata - zastępstwo
26.09.2022r.
poniedziałek


Chanek Łukasz
1. 6b - informatyka - Klimek-Piwowarczyk Elżbieta za 1b
2. 6c - informatyka - Klimek-Piwowarczyk Elżbieta za 1a
3. 6a - biologia - Kubicka Anna za 3a
4. 1c - wycieczka
5. 3a - kółko informatyczne - wycieczka
6. 6bd - uczniowie zwolnieni do domu


Ćwierz Grzegorz
2. 4b - religia - ks.Jeleń Bogdan za 3c
3. 4b - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz za 2b
4. 4ac - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz za 3a
5. 4ac - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo


Hujdus Małgorzata
1. 3a - wycieczka
2. 3a - wycieczka


Lenda Anna
1. 2a - wycieczka
2. 2a - wycieczka
3. 2a - wycieczka


Matoga Katarzyna
4. 3c - wycieczka
5. 3c - wycieczka
6. świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo
7. świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo
8. świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo


Nowak Magdalena
1. wspomaganie - nauczyciel uczący na danej lekcji
2. wspomaganie - nauczyciel uczący na danej lekcji
3. wspomaganie - nauczyciel uczący na danej lekcji
4. wspomaganie - nauczyciel uczący na danej lekcji
6. rewalidacja - uczeń zwolniony do domu


Podsiadło Magdalena
1. 1a - wycieczka
3. 1a - wycieczka

Ptak Iwona
1. 3b - wycieczka
2. 3b - wycieczka
3. 3b - wycieczka
4. 3b - wycieczka
5. 3b - wycieczka
6. rewalidacja - Ruman-Głuszko Agnieszka - zastępstwo
7. rewalidacja uczeń zwolniony do domu


Rutka Agnieszka
4. 1b - wycieczka
5. 1b - wycieczka
6. świetlica - Sławińska-Targosz Lucyna za 2a
7. świetlica - Sławińska-Targosz Lucyna - zastępstwo


Skóra Piotr
1. 1c - wycieczka
2. 1c - wycieczka
3. 3c - wycieczka
4. 2a - wycieczka
5. 2a - wycieczka


Wyroba Arkadiusz
3. 1b - wycieczka
5. 1a - wycieczka
6. 8c - uczniowie zwolnieni do domu
7. 8c - uczniowie zwolnieni do domu


Zelman-Pilch Jolanta
2. 1b - wycieczka
3. 6c - matematyka - Płoskonka Aleksander - zastępstwo
4. 1a - wycieczka
6. 4b - język angielski - Zagórska Agnieszka za 1c
7. 7a - uczniowie zwolnieni do domu


Miklaś Nikola
1. 2b - wycieczka
2. 2b - wycieczka
4. 2b - wycieczka
5. 2b - wycieczka


Krasek Aneta
3. 1c - wycieczka
5. 1c - wycieczka
6. 4a - uczniowie zwolnieni do domu
8. 8c - uczniowie zwolnieni do domu


Materna Agata
2. 4b - religia - ks.Jeleń Bogdan - całość
3. 4b - wychowanie fizyczne - Sikora Lucyna - zastępstwo
4. 4ac - wychowanie fizyczne - Sikora Lucyna - zastępstwo
5. 4ac - wychowanie fizyczne - Sikora Lucyna - zastępstwo
6. 8bc - uczniowie zwolnieni do domu
7. 8bc - uczniowie zwolnieni do domu


wycieczka (l.1-5): kl. 3a, 3b, 3c, 2a, 2b, 1a, 1b, 1c