Zastępstwa

Szanowni Rodzice,

W związku z trwającym nadal strajkiem pracowników oświaty informujemy, że od 25.04 br. (czwartek) uczniowie klas pierwszych i drugich uczą się zgodnie z planem lekcji.

Natomiast dla uczniów klas IV-VIII i III gimnazjalnych w dniach 25-26. 04 br. jesteśmy w stanie zapewnić tylko zajęcia świetlicowe.

Od dnia 29.04 br. (poniedziałek) zajęcia lekcyjne we wszystkich klasach będą odbywać się zgodnie z planem lekcji.


Dyrekcja szkoły

Szanowni Rodzice,

W związku z trwającym nadal strajkiem pracowników oświaty informujemy, że w dniu 24.04 br. zgodnie z prawem szkoła jest otwarta i zapewniamy opiekę wszystkim uczniom, którzy przyjdą do szkoły na zajęcia szkolne wg planu lekcji. Nie jesteśmy w stanie jednak zagwarantować, że odbędą się zajęcia dydaktyczne (gdyż jutro rano każdy nauczyciel sam określi się, czy dalej przystępuje do akcji strajkowej, czy wraca do prowadzenia zajęć dydaktycznych).
Informacje będziemy przekazywać Państwu na bieżąco.

Dyrekcja Szkoły
Ogłoszenie


Spotkanie organizacyjne uczniów wyjeżdżających na "zieloną szkołę" do Hiszpanii oraz ich rodziców, odbędzie się 25.04.br. /czwartek/ o godz. 18:00 w auli RCOS w Dobczycach.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach informuje, że lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 została wywieszona w gablocie przy sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych na krótkie spotkanie informacyjne, które odbędzie się 06.05 br. (poniedziałek) o godz. 16.00 w auli widowiskowej.