Wystawa fotograficzna

31.03.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wystawa fotograficzna z okazji 100 urodzin Jana Pawła II przeznaczona dla uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dobczycach

Wystawa dotyczy fotografii z archiwów rodzinnych zrobionych papieżowi Janowi Pawłowi II podczas np. spotkań, pielgrzymek zarówno gdy był papieżem jak i wcześniejszego okresy kapłaństwa.

Zachęcamy do przynoszenia zdjęć!

Prośba:

1. Wystawa przeznaczona dla uczniów klas 1-8.

2. Fotografia -> odbitka (kopia) w formacie dowolnym, oryginały NIE BĘDĄ przyjmowane.

3. Z tyłu proszę o umieszczenie adnotacji: „Zdjęcie przekazane przez: (tu: imię, nazwisko oraz klasa). Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia na wystawie fotograficznej w szkole (+podpis)”

4. Dodatkowe mile widziane informacje o:

– dacie

– miejscu wykonania

– autorze

– sytuacji/wydarzeniu towarzyszącemu, wykonania zdjęcia

Odbitki prosimy składać po powrocie do szkoły p.Beacie Słoboda – Kasza lub p.Józefie Krzysiak – termin zakończenia akcji podamy po ustabilizowaniu sytuacji z koronawirusem.