Szkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

06.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Regulamin SZKOLNEGO KONKURSU ŚWIĄTECZNEJ  PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II i odbędzie się 19.12.2017r. o godzinie 10:00
  2. Cele konkursu:
  • prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów,
  • doskonalenie umiejętności językowych,
  • popularyzowanie nauki języków obcych,
  • kultywowanie tradycji świątecznych.
  1. Do konkursu mogą zgłaszać się soliści i zespoły wokalne.
  2. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie jednej świątecznej piosenki w języku angielskim lub niemieckim (nieprzekraczającej 5 minut). Piosenka nie może zawierać wulgaryzmów ani treści rasistowskich.
  3. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w terminie do 14.12.2017r. Karty zgłoszeń dostępne są u organizatorów. Wypełnione zgłoszenia należy przekazać organizatorom.
  4. Uczestnicy zgłaszają się w dniu konkursu z płytą CD (należy ją opisać podając tytuł piosenki i nazwisko uczestnika) lub instrumentem muzycznym oraz 2 kopiami tekstu utworu.
  5. Jury ocenia dykcję i poprawność językową, interpretację i dobór utworu, walory głosowe, muzykalność i poczucie rytmu oraz ogólny wyraz artystyczny.
  6. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody i dyplomy.

Organizatorzy: Monika Banaś, Alicja Wątor, Agnieszka Zagórska