Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19

 

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach serdecznie zapraszają Uczniów i Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNIU 3 WRZEŚNIA 2018r.

  • 800 – Msza Święta
  • 915 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli widowiskowej RCOS przy ul. Szkolnej 43, następnie spotkanie uczniów z wychowawcami w salach
  • 1030 – odwóz

Uczniowie dojeżdżający przechodzą z parkingu przy ul. Podgórskiej do kościoła (w tym dniu przywóz wyjątkowo na parking przy ul. Podgórskiej).

Po Mszy Świętej uczniowie wszystkich klas spotykają się obok kościoła z wychowawcą i pod opieką wychowawcy i nauczycieli przechodzą do budynku szkolnego.

OPIEKA NAD UCZNIAMI – podczas przejścia z kościoła do szkoły

kl.1a – p.Anna Lenda, p.Lucyna Sikora

kl.1b – p.Katarzyna Twardosz, p.Magdalena Podsiadło

kl.1c – p.Monika Obajtek, p.Piotr Skóra

kl.4a – p.Monika Banaś, p.Aleksandra Irzyk

kl.4b – p.Monika Orzechowska-Strojna, p.Renata Starmach

kl.4c – p.Małgorzata Maniecka, p.Agata Materna

kl.7a – p.Alicja Żołnierczyk, p.Tomasz Trojan

kl.7b – p.Marzena Mikołajczyk,  p.Lucyna Sławińska-Targosz

 

kl.2a – p.Małgorzata Hujdus, p.Agnieszka Ruman-Głuszko

kl.2b – p.Iwona Ptak, p.Magdalena Nowak

kl.2c – p.Katarzyna Matoga, p.Jolanta Zelman-Pilch

kl.2d – p.Magdalena Rak, p.Elżbieta Kołdras

kl.5a – p.Edyta Światowiec-Gubała, p.Paulina Lenart

kl.5b – p.Agnieszka Zagórska, p.Beata Ślęczka

kl.5c – p.Katarzyna Starzak, p.Edyta Puchała-Szymoniak

kl.8a – p.Anna Kubicka, p.Arkadiusz Wyroba

kl.8b – p.EmiliaWójcicka, p.Bożena Korzec-Gunia

 

kl.3a – p.Krystyna Kowal-Gruchała, p.Ewa Tkaczyk

kl.3b – p.Beata Orlik, p.Kinga Kozłowska

kl.3c – p.Wioleta Zając,  p.Alicja Wątor

kl.3d –  p.Elżbieta Klimek-Piwowarczyk,  p.Maria Dąbrowska-Piwowarczyk

kl.3e –  p.Małgorzata Strąg, p.Dorota Galija

kl.3f – p.Wioletta Wójcik-Szewczyk, p.Anna Stożek

kl.3g – p.Lidia Bełko, p.Izabella Komperda

  • 945spotkanie uczniów z wychowawcami:

kl.1a – p.Anna Lenda – sala 112

kl.1b – p.Katarzyna Twardosz, p.Magdalena Podsiadło – sala 111

kl.1c – p.Monika Obajtek – sala 110

kl.4a – p.Monika Banaś, p.Aleksandra Irzyk – sala 106

kl.4b – p.Monika Orzechowska-Strojna – sala 212

kl.4c – p.Małgorzata Maniecka – sala 222

kl.7a – p.Alicja Żołnierczyk – sala 221

kl.7b – p.Marzena Mikołajczyk  – sala 209

 

kl.2a – p.Małgorzata Hujdus – sala 102

kl.2b – p.Iwona Ptak/p.Magdalena Nowak – sala 103

kl.2c – p.Katarzyna Matoga – sala 101

kl.2d – p.Magdalena Rak, p.Elżbieta Kołdras – sala 105

kl.5a – p.Edyta Światowiec-Gubała – sala 239

kl.5b – p.Agnieszka Zagórska, p.Beata Ślęczka – świetlica (sala 109)

kl.5c – p.Katarzyna Starzak – świetlica (sala 121)

kl.8a – p.Anna Kubicka – sala 201

kl.8b – p.EmiliaWójcicka – sala 223

 

kl.3a – p.Krystyna Kowal-Gruchała – sala 214

kl.3b – p.Beata Orlik – sala 203

kl.3c – p.Wioleta Zając – sala 107

kl.3d – p.Elżbieta Klimek-Piwowarczyk – sala 149

kl.3e – p.M.Strąg, p.Dorota Galija – sala 211

kl.3f – p.W.Wójcik-Szewczyk – sala  218

kl.3g – p.Lidia Bełko – sala 204

 

Opieka przy odwozie:

Trasa I – p.K.Kozłowska

Trasa II – p.A.Kubicka

Trasa III – p.L.Bełko

Trasa IV – p.M.Strąg

 

Trasa I: (7.10) Dziekanowice – (ok. 7.14) Sieraków – (ok. 7.22) Nowa Wieś – (ok. 7.28) Jankówka – (ok. 7.36) Bieńkowice – (ok. 7.42) Nowa Wieś (Granica) – (ok. 7.45) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz – odjazd z ul. Witosa

Trasa II: (7.00) Brzączowice – (7.08) Stacja Trafo – (7.12) Nowa Wieś (Granica) – (7.14) Grabowa – (7.17) Stojowice Kościół – (7.19) Stojowice sklep – (7.23) SP Brzączowice – (7.25) Stojowice (AJKA) – (7.32) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz – odjazd z ul. Witosa

 

Trasa III: (7:05) Kędzierzynka (Górna) – (7:08) Kędzierzynka (Dolna) – (7:09)      Kędzierzynka (koło cmentarza)- (7:15) Stryszowa (Górna)- (7:17) Stryszowa (Dolna) – (7:21) Tartak- (7:25) SP Stadniki – (7.29) Stadniki (most) – (7:30) Skrzynka (Górna – przystanek I)- (7:32) Skrzynka (Górna – przystanek II) – (7:34) Skrzynka (Górna – przystanek III)- (7:35) Marwin – (7:37) Skrzynka (Dolna) – (7:39)  Skrzynka (Dolna koło beczki) – (7:43) SP Stadniki – (7:45) Skrzynka (Dolna) –  (7.52) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz – odjazd z ul. Szkolnej

Trasa IV: (7.10) Brzezowa (Dziuraki) – (7.20) Kornatka SP – (7.35) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – (7.40) Dobczyce SP – odwóz – odjazd z ul. Szkolnej

Brak możliwości komentowania.