#razemdlaMarysi

15.02.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

#RazemDlaMarysi

Cała społeczność Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach zgromadziła się na szkolnym holu i stworzyła fantastyczne, walentynkowe serce dla Małej Marysi

Marysia cierpi na ciężką chorobę genetyczną- zanik mięśni SMA typ 1. Jest to najcięższa postać choroby. Mięśnie Marysi zanikają. Marysia ma dopiero rok, nie poznała jeszcze otaczającego ją świata, radości, ani zabawy. Każdy jej dzień przepełniony jest bólem i cierpieniem.
W zeszłym roku w USA opracowano specjalną terapię genową, która stała się nadzieją dla takich dzieci jak Marysia.

By Marysia mogła wziąć udział w terapii, potrzebne jest aż 8 milionów złotych. Ogromna kwota i jednocześnie bardzo mało czasu. Im wcześniej uda się zebrać środki, tym większe szanse ma dziewczynka. Rodzina podjęła próbę uzbierania tej kwoty- 8 milionów złotych.

Uwaga, łączymy siły! Razem możemy wiele!

Każdy może pomóc w walce o życie Marysi, dlatego przypominamy, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji: GÓRA GROSZA.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji. Datki w całości przekazane zostaną na leczenie małej Marysi.

❤️RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!