Radość dzielenia!

17.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy przygotowania do Święta Radości. Pierwszym z nich były zajęcia integracyjne dla wszystkich klas oraz odwiedziny zaproszonych gości. Gościliśmy p.Sylwię Michalec – Jękot razem z p.Danielem Zawodnikiem z Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, a także p.Natalię Piwowarczyk – absolwentkę naszego Gimnazjum.

Klasy IV uczestniczyły w zabawach integracyjnych przygotowanych przez p.Beatę Ślęczkę i p.Magdę Rak. Klasy VII odwiedziła p.Natalia. Końcowym etapem wyjątkowego dnia było szkolenie przeprowadzone przez naszą Pedagog – p.Agnieszkę Ruman – Głuszko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do zaproszonych gości – dziękując za wspaniałe świadectwo, obecność i skierowane słowa.

Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego przeżywania Święta Radości, które będziemy obchodzili w poniedziałek!
Zdjęcia dostępne na: Spotkanie Integracyjne