Przegląd Dorobku Artystyczny Szkół CK- art

26.03.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniu 20 marca 2018 roku w Gdowie już po raz dziewiąty odbył się Przegląd Dorobku Artystyczny Szkół CK- art.

Szkołę Podstawową nr 2  im. Jana Pawła II w Dobczycach w dziedzinie tańca  reprezentowało  55 uczniów. Klasa 1c zaprezentowała  taniec nowoczesny. Klasa 3a gimnazjum wykonała walca wiedeńskiego, natomiast 3b walca angielskiego.  Wśród wykonawców  znalazła się grupa  cheerleaderek oraz duet  i prezentacja układu  solowego.  Zespoły  odniosły duży sukces, uzyskując uznanie zarówno jury i  publiczności.  Potwierdzeniem tego są wysokie miejsca zdobyte w tym konkursie.

I MIEJSCE  zdobył duet Natalia Świebocka, Weronika Kordula klasa 2d.

II MIEJSCE wywalczyła Julia Mistarz klasa 3a  w układzie solowym.

II MIEJSCE przypadło w udziale klasie 1c

II MIEJSCE uzyskała również klasa 3a.

III MIEJSCE zajęła grupa cheerleaders.

W dziedzinie plastyki wyróżnienie uzyskała Anna Ptak z klasy 4a oraz Wiktoria Karcz z klasy 4c.

W kategorii muzyka zaprezentowały swoje umiejętności wokalne  Emilia Małż 2d, Oliwia Kubik 7d

oraz Patrycja Liszka z 3f.  Literackie zmagania  przypadły w udziale Jakubowi Janasowi z klasy 3b  i Weronice Kowalik z klasy 3e.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie B. Korzec – Gunia, L. Sławińska Targosz, L. Sikora, R. Starmach,

E. Klimek – Piwowarczyk