Matematyczne sukcesy.

Matematyczne sukcesy.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w licznych konkursach i odnosili na tym polu sukcesy.

W Małopolskim Konkursie Matematycznym laureatem został Eryk Dziewoński z klasy 3b gimnazjum.

Krakowska Matematyka to Amelia Karcz z 5a i Kamil Pawłowski z 4a,

Kangur Matematyczny:Amelia Karcz 5a,Julita Szewczyk 5a,Tomasz Bajer 5b,Karolina Jakubowicz 5a,Oliwia Mosiężny 4a,Maciej Szewczyk 8a,Eryk Dziewonski 3b gim,Jakub Zabdyr 3b gim.

Były to konkursy wojewódzkie lub ogólnopolski.

Mamy też swoje sukcesy na szczeblu lokalnym.

Gratulujemy uczniom, absolwentom życzymy dalszych sukcesów, a tym którzy zostają aby nadal było naszą dumą.

Sukcesy matematyków z V klasy

W dniu 16.05.2019r odbył się gminny konkurs dla klas V „Jeden z dziesięciu”.

W konkursie brało udział 9 dwuosobowych drużyn .

Naszą szkołę reprezentowali :

Amelia Karcz i Julita Szewczyk z V a

Amelia Markiewicz i Tomasz Bajer z V b

Ewa Policht i Rozalia Warmuz z V c

Drużyna V b uplasowała się na DRUGIM miejscu .

GRATULUJEMY

Krakowska Matematyka

W Krakowie 17.05.2019r miał miejsce odbiór dyplomów i nagród przez laureatów konkursu ”Krakowska Matematyka” Konkurs ten jest konkursem o zasięgu wojewódzkim dlatego laureaci mają dodatkowe 2 punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Dwóch uczniów uzyskało tytuł laureata a dwóch tytuł finalisty. Są nimi :

Kamil Pawłowski IV a

Amelia Karcz V a

oraz Tomasz Bajer V b i Julita Szewczyk V a

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych edycjach konkursu.

I Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyka praktycznie”

Konkurs odbył się 21 maja 2019r i przebiegał w dwóch etapach: I – rozwiązywanie zadań otwartych , II – rozwiązywanie zadań zamkniętych.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas siódmych i ósmych ( wg listy) szkół podstawowych gminy Dobczyce .

Nazwisko i imię Kl. szkoła suma
Ciętak Szymon 7 SP 1 23 I miejsce kl 7
Dubrowski Michał 8 SP 2 14 III miejsce
Kania Kacper 7 SP 1 22 II miejsce kl.7
Łukaszewski Leon 7 SP 1 20 III miejsce kl.7
Radwański Artur 8 Stadniki 22 I miejsce
Strojny Dominik 7 Dziekanowice 20 III miejsce kl.7
Szewczyk Maciej 8 SP 2 21 II miejsce

Brak możliwości komentowania.