Kochamy siatkówkę

11.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

„KOCHAMY SIATKÓWKĘ !”

Choć dyscyplina jest bardzo trudna pod względem technicznym, to bardzo ją lubimy! Daje ona dużo radości i satysfakcji. Uczniowie naszej szkoły, chętnie w nią grają, zarówno w turniejach wewnętrznych , np. „Turniej Mikołajkowy”, jak i na zewnątrz. Reprezentując naszą placówkę z tej dyscypliny sportowej. A graliśmy w nią w Tokarni, biorąc udział w powiatowych zawodach, oraz w Myślenicach w zawodach promujących szkołę średnią. Reprezentowali nas wówczas następujący uczniowie: Tokarnia – Krystian Flak 3f, Krystian Ładyga 3b, Kamil Ładyga 3b, Radek Mistarz 3b, Gaspar Ścibor 3b, Kacper Kęsek 3d, Karol Kudlik 8a, Mikołaj Puchała 8a, Myślenice –dziewczęta: Weronika Kordula 3d, Gabrysia Stefanik 3d, Kasia Piwowarczyk 3d, Natalia Sukta 3d, Karolina Zagól 3b, Weronika Antusiak 3g, Justyna Repelewicz 8b, chłopcy: Krystian Ładyga 3b, Kamil Ładyga 3b, Kacper Kęsek 3d, Dariusz Kochan 3b, Karol Piwowarczyk 3d, Krystian Flak 3f, Gaspar Ścibor 3b. Choć nie odnieśliśmy wysokich lokat, bo trudno rywalizować z „klubową” siatkówka, nie zniechęcamy się! Dlatego serdecznie zapraszam na zajęcia w poniedziałek i piątek w ramach programu SKS Szkolny Klub Sportowy. Będziemy doskonalić warsztat z tej dyscypliny, jak również świetnie się bawić, biorąc udział w „LIDZE SIATKARSKIEJ”. Więcej informacji u prowadzącej pani Agaty Materny.

Serdecznie zachęcam i zapraszam!!!